+48 698-753-938 stanislawkoziol@poczta.fm

STRONA GŁÓWNA

          Misją przedsiębiorstwa jest dostarczanie Klientom rozwiązań pozwalających na realizację Ich marzeń.
Wszystkie zlecenia realizuję z poszanowaniem zasad etyki, środowiska naturalnego i dbałością o pełną satysfakcję Klienta. Osiągam to, dzięki profesjonalizmowi, pasji tworzenia, wysokiej efektywności działania, a także partnerskim relacjom z Klientami i innymi podmiotami na rynku.

          Od blisko 15 lat zdobywam doświadczenie w obszarze budownictwa lądowego pracując głównie dla międzynarodowych firm świadczących usługi w różnych gałęziach gospodarki. Pierwsze kroki stawiałem przy realizacji projektów budownictwa mieszkaniowego, następnie duże galerie handlowe, drogi, zakłady przemysłowe, biurowce, stacja paliw, elektrownia i elektrociepłownie.

          Pasję związaną z budownictwem dzielę z troską o drugiego człowieka, ukończyłem studia “Coach i Trener- Partner w Rozwoju” na Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie. Pracując z Klientami inspiruję ich do poszerzania świadomości oraz rozwoju osobistego. A gdy na chwilę zapomną o swojej mocy, towarzyszę Im w poszukiwaniu wiary w siebie, odnajdowaniu sensu, i uwierzenia, że mogą zmienić swoje życie wg przepisu, który ukryty jest gdzieś głęboko w ich sercach. Pracuję w pełnej zgodzie z kodeksem etycznym i standardami zawodu Coacha określonymi przez International Coach Federation.

KONTAKT

RELIABLE Stanisław Kozioł

Kraków, Wadowice

stanislawkoziol@poczta.fm

+48 698 753 938

Zgoda

Linkedin